Moja vízia:

Fotenie mi dáva možnosť zachytiť a vytvoriť neopakovateľné zábery. Mojou snahou je vytvoriť pre vás kreatívne a zaujímavé pohľady cez fotoaparát a vytvoriť tak nezabudnuteľné zážitky z fotenia. Vek, váha, či pohlavie pri fotení nerozhoduje.

Výstavy a ocenenia:

Niečo o mne:

Fotografovaniu som sa venoval už keď som bol malý. Potom prišli iné záľuby, povinnosti a k fotografovaniu som sa vrátil keď som začal cviciť Aikido. Chcel som zachytiť dynamiku pohybu a atmosféru tohto bojového umenia. Impulz bol taký siliný, že moje kroky viedli ku kúpe prvej zrkadlovky Sony A200, neskôr výmeny za A700, s ktorou fotím dodnes.

Po stretnutí mojej výbornej priateľky, modelky a hlavne fotografky Petry Podhradskej som plynulo prešiel zo športovej fotografie na modelingovú a začal som sa viac zaoberať týmto štýlom fotenia (portrét, beauty, fashion, glamour, boudoir, akt ). Zároveň sa ma ujal profesionálny fotograf Ladislav Kobza, ktorý je nielen dobrým fotografom, ale je zároveň mojím mentorom pri fotografovaní. Týmto mojim priateľom a samozrejme mojej rodine a hlavne mojej drahej Katke som neskutočne zaviazaný, že mi pomáhajú a podporujú ma pri mojej tvorbe.

Motto: Nejak bolo a nejak bude